Konsorcjum praktyk...

W terminie od 19.09.2016 do 7.10.2016 r. czworo niemieckich uczniów, kształcących się w zawodach w branży IT z Europaschule Schulzentrum Utbremen odbywało staż zagraniczny na Politechnice Koszalińskiej na Wydziale Elektroniki i Informatyki pod opieką mgr inż. Łukasz Buryło w ramach programu Erasmus Plus.

Przyjazd niemieckiej młodzieży na praktyki zagraniczne do Koszalina był możliwy dzięki współpracy Zespołu Szkół Nr 9 w Koszalinie i Europaschule Schulzentrum Utbremen w ramach Grupy Roboczej Polsko-Niemieckiej Komisji Współpracy Międzyrządowej ds. Szkolnictwa Zawodowego. Celem tego przedsięwzięcia jest wzajemne umożliwienie odbycia stażu uczniom szkół średnich, kształcącym się w branży IT i stałe podnoszenie jakości pracy szkół.

Uczniowie z Niemiec na lekcjach w naszej Szkole

Wizyta Gości z Niemiec, w ramach wymiany międzynarodowej, w naszej Szkole i PK

DOKUMENTY REKRUTACYJNE

LISTA UCZESTNIKÓW